Z humorem i stylowo

Czasem chcemy, żeby nasze ubrania nie tylko wyglądały ładnie, ale też wyrażały to, jacy jesteśmy i co lubimy. Dlatego też nosimy ubrania w ulubionym kolorze, kupujemy bluzkę z logiem ulubionego zespołu, by wszyscy wiedzieli, że kochamy muzykę popową albo rockową i tak dalej. Ulubione zwierzęta czy cytaty również królują na naszych koszulkach. Co jeszcze możemy pokazać poprzez ubiór?

T-shirt jako nasza wizytówka

t shirty ze śmiesznym nadrukiemDobrze wiemy, że jeżeli jesteśmy smutni lub przeżywamy żałobę, to ubieramy się na czarno, jeżeli jest nam wesoło, wybieramy coś żółtego, zielonego, niebieskiego czy różowego. Pewne siebie osoby wybierają neonowe kolory, żeby mogły zostać dostrzeżone z daleka, a nieśmiali chcąc wtopić się w tłum decydują się na odcienie szarości czy brązu. A jak pokazać, że jesteśmy zabawni i mamy niesamowite poczucie humoru? T shirty ze śmiesznym nadrukiem, oczywiście! W końcu kto nie uśmiechnąłby się widząc na naszej koszulce napis 'nie jestem leniwy, tylko energooszczędny’, albo 'nic mi tak w życiu nie wyszło jak włosy’, albo kiedy zobaczą jakieś zabawne zdjęcie. Ludzie wiedzą wtedy, że mamy do siebie dystans i można z nami pożartować. Zachęcimy do siebie innych i kto wie – może przez zwykłą koszulkę ktoś do nas zagada i poznamy nowych ludzi, a nawet więcej – przyjaciół na całe życie. W końcu nikt nie lubi ponuraków, a ludzi pozytywnych, otwartych i wywołujących u nas śmiech, uwielbiamy i lgniemy do nich kiedy tylko nadarza się okazja.

Koszulka ze śmiesznym napisem to świetny pomysł dla nas, ale możemy też zrobić z niego prezent (o ile mamy pewność, że obdarowywana osoba podziela nasz dystans do świata i koszulka ją również rozbawi, a nie obrazi). Na pewno taki t-shirt jest w stanie poprawić humor. Pamiętajmy, śmiech to zdrowie!