Zajmujemy się zwalczaniem owadów

Pracując w grupie interwencyjnej pobliskiej grupy utrzymania czystości w mieście niejednokrotnie spotykam się z problemem, który jest szczególnie niebezpieczny. Podczas naszych interwencji często napotykamy opuszczone mieszkania lub domy, w których panują niekorzystne warunki jeśli chodzi o utrzymanie czystości. Opuszczone domy często stanowią idealne miejsce, w którym mogą rozwijać się różnego rodzaju organizmy.

Kompleksowe usługi świadczone w podlaskim

zwalczanie owadów w domu podlaskieNajczęściej spotykanymi nieproszonymi lokatorami są owady, które mnożą się w szybkim tempie. Do ich powstania wystarczy bardzo niewielkie zaniedbanie. Często stare śmieci, które nie są wynoszone odpowiednio często lub brak utrzymania czystości jest punktem zapalnym w wyniku, którego powstają nieproszeni lokatorzy. Kluczowa jest odpowiednia reakcja. Jeśli owady zaczniemy zwalczać w odpowiednim momencie, istnieje duża szansa, że pozbędziemy się owadów bez większych nakładów finansowych. Kluczem jest więc szybka reakcja, która umożliwi zwalczenie potencjalnego zagrożenia w początkowej fazie. W opuszczonych budynkach ten problem jest szczególnie wyeksponowany. W miejscach takich często przebywają bezdomni, którzy dodatkowo zanieczyszczają pomieszczenie. W związku z tym na terenie naszego województwa niezbędnym było utworzenie grupy interwencyjnej, która zajmie się usługą taką jak zwalczanie owadów w domu podlaskie. Jak się okazało popyt na takie usługi jest bardzo duży. Już na początku działalności mieliśmy bardzo dużo zleceń. Niedługo po otwarciu firmy byliśmy zmuszeni przeprowadzić dodatkową rekrutację, która miała na celu poszerzenie sztabu ludzi, który pracuje nad zgłoszeniami od klientów indywidualnych.

Na początku celowaliśmy w zlecenia od firm. Jednak widząc jak wielkie jest zapotrzebowanie na tego typu usługi w przypadku klientów indywidualnych postanowiliśmy dostosować się do wymogów rynku. W chwili obecnej świadczymy kompleksowe usługi na wielu poziomach. Jedno pozostało niezmienne. Nadal zajmujemy się zwalczaniem owadów w domach. Jak się okazuje branża ta ma całkiem spory potencjał wzrostu.