Zakup nowego samochodu

Wreszcie dostałam dobrze płatną pracę i stać mnie było na większe wydatki. Mogłam wynająć większe mieszkanie, kupić sobie różne fajne rzeczy. Chciałam też kupić sobie samochód. Do pracy mam nie tak daleko, ale niestety nie mam dobrego połączenia autobusowego. Musiałabym się aż dwa razy przesiadać.

Nowe auto marki Opel

samochody opel noweNie zawsze da się zgrać idealnie autobusy, więc albo bym długo czekała albo bym się spóźniała do pracy. Mogłam jeszcze iść dwa kilometry na tramwaj i pojechać na przystanek blisko pracy. Jednak przy upałach czy śniegach jakoś to mi nie widziało. Dlatego też wolałam zainwestować we własny pojazd. Chciałam by było to nowe auto, prosto z salonu, bo wtedy wiem co kupuję. Auto ma wieloletnią gwarancję, mogę liczyć na serwis ASO. A nie że bierze się niby dobre auto z Niemiec, a potem się okazuje że było dwa razy klepane. Szczególnie interesowały mnie samochody Opel nowe. Opel to znana marka produkująca samochody małe i duże. Również ceny były bardzo przystępne. Nie zależało mi na wielkich luksusach, ale jednak klimatyzacja czy komputer pokładowy to teraz podstawa. Wytypowałam sobie wstępie dwa modele, a potem udałam się do salonu dealera by obejrzeć je na żywo. Chciałam się nimi przejechać by je przetestować. Na szczęście sprzedawca sam zaproponował jazdę próbną. Obsługa była jak najbardziej na plus. Dostałam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Na tej podstawie zdecydowałam się kupić Opla Astrę. To dorby miejski samochód. Wystarczająco duży by zapewnić bezpieczeństwo, ale na tyle mały że z parkowaniem nie będzie problemu.

Już niedługo będę mogła się cieszyć swoim nowym samochodem.  Dealer zapewnił, że za tydzień sprowadzą dla mnie auto w wybranym przeze mnie kolorze. Jestem zadowolona z podjętej decyzji. Autem się dobrze jeździło na jeździe próbnej, mam nadzieję że na co dzień też Opel się sprawdzi.